Grape Festival 2022

Event NFT

By buying this ticket, you will receive a special NFT collectible

Learn about NFT Tickets

Powered by

Grape Festival 2022

Aug 12, 2022 11 AM (CEST) - Aug 14, 2022 11 PM

·

Letisko Trenčín

Event details

Grape Festival je jeden z najväčších slovenských open-air hudobných festivalov, zameraný na súčasnú populárnu a alternatívnu slovenskú a svetovú hudobnú scénu, konajúci sa od roku 2010. 


Za svoje pôsobenie sa dostal medzi TOP 10 malých festivalov na Europe Festival Awards.


Festival je úspešným nie len vďaka potvrdeným umelcom, ale aj vďaka inovácii, ktorú na slovenskú festivalovú scénu prináša. Na jeho areáli pracujú poprední slovenskí architekti a umelci, ktorí každoročne vytvárajú zaujímavé zóny a budujú tak jedinečný vizuál festivalu. Napomáha tomu aj nepovinný dresscode, ktorý sa každý rok mení. Po novom Vám Grape predstavuje aj carbon-negative NFT vstupenky.


Po dvoch rokoch pauzy kvôli pandemickým opatreniam Vám Grape prináša v roku 2022 týchto umelcov:


Line up:


Years & Years (uk), Woodkid (fr), Mura Masa (uk), Milky Chance (de), The Vaccines (uk), Bob Moses club set (ca), Boy Pablo (no), DIIV (us), Dirtyphonics LIIVE (fr), Easy Life (UK), French 79 (fr), HVOB live (at), Lime Cordiale (au), MEUTE (de), Shura (UK), SYML (us), Tkay Maidza (au), Tommy Cash (ee), Yung Lean (se), Billy Barman (sk), Fallgrapp (sk), FVLCRVM (sk), MALALATA (sk), Vec Allstars (sk), Medial Banana (sk), Karin Ann (sk), Korben Dallas (sk), Le Payaco (sk), Para (sk), Tolstoys (sk), Blame Your Genes (sk), 52 Hertz Whale (sk), Tamara Kramar (sk), Sam Handwich (sk), Saul (sk)NFT Vstupenky


Grape Festival vám ako prvý v histórií slovenských festivalov ponúka možnosť zakúpenia NFT vstupenky. Týmto sa Grape zaraďuje medzi známe svetové festivaly ako Coachella alebo Tomorrowland.


Kúpou NFT lístka získate doživotné zberateľské NFT Grape Festivalu a zároveň prístup ku špeciálnemu obsahu, ktorý Vám Grape Festival bude prinášať v blízkej budúcnosti.


NFT vstupenka ktorá slúži aj ako digitálny zberateľský kúsok vám okrem exkluzivity a jedinečnosti prináša aj členstvo v Grape komunite, ktorá jej členom ponúka unikátne benefity na festivale, aj mimo neho. Grape NFT je mintnuté na decentralizovanej platforme Polygon, ktorá je carbon-negative!


Posuň svoj zážitok z festivalu na vyšší level s NFT vstupenkou!


Tickets

NFT TICKET

Special edition Grape NFT

NFT TICKET

FREE

NFT od Grape

FREE

NFT od Grape

Total

FREE

Refund policy

Contact the event organizer in case of a refund request.

This event page and NFT tickets are powered by

Please contact the event organizer for all support.

Ticketing provided by EventsFrame. Event Terms and Conditions.